Back to Top

مرکزخرید طلای پکن

اگر می خواهید به چین و شهر پکن سفر کنید حتما سری به فروشگاه های آن جا بزنید! یادتان باشد شما نمی توانید در چین اجناس بی کیفیتی که امروزه در بازار ایران میبینید را مشاهده نمایید.

در سفربه چین و اقامت در یکی از هتلهای پکن حتما تمایل پیدا خواهید کرد که به بازارها و مراکز خرید آنجا بروید. ما به شما مرکزخرید طلای پکن را برای خرید سوغات یا اجناس کلی تر برای فروشگاههای خود در ایران پیشنهاد میکنیم.

مرکزخرید طلای پکن

ادامه مطلب...

در پکن از کجا خرید کنیم؟

لازم است که در سفر به کشور چین و البته شهر پکن باید از Hدرس برخی مکان ها اطلاع داشته باشید تا بتوانید بهترین خریدها را انجام دهید. باید آگاه باشید که مراکز تجاری و مراکز خرید پکن در کدام قسمت شهر واقع شده اند تا در انتخاب مسیر دچار مشکل نشوید.

مسافرین و توریستهای شهر پکن ، می توانند مجموعه ها و مراکز خرید بزرگ و کوچک را در جای جای شهر ببینند. در پکن کافی است پیاده روی خیابان ها را به دنبال جمعیتی که حرکت می کنند طی کنید تا اولین مرکز خرید مردمی را بیابید.

در پکن از کجا خرید کنیم؟

ادامه مطلب...

بازار پن جیا یوان

این بازار که به عنوان بازار مادر صنایع دستی پکن است در غرب Panjiaoyuan Qiao واقع گردیده که در حدود 3000 فروشنده در آن مشغول به فعالیت هستند.

بازار پن جیا یوان

ادامه مطلب...

بازار هونگ چیائو

بازار هونگ چیائو که در قدیم به نام بازار مروارید شروع به فعالیت کرده بود در خیابان هونگ چیائو و نزدیک به معبد بهشت واقع شده و دارای موقعیت مرکزی در شهر پکن می باشد .

بازار هونگ چیائو

ادامه مطلب...