Back to Top

هتل های چین

هتل جو ماریوت شانگهای

درطبقات فوقانی برج Tomorrow Square و در مجاورت پارک Renmin، هتل 5 ستاره جو ماریوت شانگهای فضای منحصر به فردی را برای خود دست و پا کرده.این هتل اقامتی همراه با چشم انداز فوق العاده شهر شانگهای، استخرهای سرپوشیده و روباز و 6 غذاخوری به مهمانانش هدیه می دهد.

فاصله این هتل زیبا تا مراکز خرید خیابانهای Bund و Nanjing  چند قدم و حدود 500 متر تا میدان ملت خواهد بود.

 هتل جو ماریوت شانگهای هتل جو ماریوت شانگهای

ادامه مطلب...

هتل کراون پلازا سان پالاس بیجینگ

هتل کراون پلازا سان پالاس بیجینگ در منطقه Taiyanggong، و تنها در فاصله یک کیلومتری مرکز بین المللی نمایشگاه های شهر پکن هتل کراون پلازا سان پالاس بیجینگ، قرار دارد.واقع شده است.

این هتل 5 ستاره کرون پلازا سان پالاس هتلی باشکوه و لوکس در شهر پکن موی باشد که موقعیتی مناسب برای کسانی است که جهت امور تجاری و خرید ، استراحت و یا گردش دارا می باشد. فاصله این هتل تا نزدیک ترین ایستگاه مترو 200 متر و تا فرودگاه بین المللی 20 کیلومتر است.

هتل کراون پلازا سان پالاس بیجینگ

ادامه مطلب...

هتل اف اکس شانگهای اون دی باند

شبیه‌ ترین شهر جهان به نیویورک شهر شانگهای چین است. همین شباهت باعث شده تا خیلی‌ها این شهر را نیویورک شرق بخوانند.از طرفی  شانگهای قلب تپنده‌ی اقتصاد کشورچین نیز بوده و هست.به همین دلیل در مورد انتخاب محل اقامتتان در شانگهای، باید نهایت دقت را انجام دهید.

هتل اف اکس شانگهای اون دی باند

ادامه مطلب...

هتل لا فوکس کژوال شانگهای

اولین هتل فروشگاه شهر شانگهای هتل 3 ستاره لا فوکس کژوال است که فاصله اش تا فرودگاه گوانگجو حدود 25 دقیقه سواره می باشد. هتل لا فوکس کژوال به ترتیب در فاصله 20 و 50 دقیقه ای با ماشین تا ایستگاه راه آهن شانگهای و فرودگاه بین المللی Pudong واقع شده.

هتل لا فوکس کژوال شانگهای

ادامه مطلب...

هتل کینگ وینگ پکن

هتل کینگ وینگ ازجمله هتل های 5 ستاره  شهر پکن پایتخت چین می باشد. این هتل در منطقه مرکزی و بازرگانی پکن قرار دارد و فاصله آن از مرکز تجارت بین المللی فقط 5 دقیقه واز فرودگاه حدود 30 دقیقه است و لازم است بدانید که این منطقه مناسب ترین منطقه توسعه اقتصادی پکن محسوب می شود.

هتل کینگ وینگ پکن

ادامه مطلب...

هتل شانگهای ماریوت هنگ کیاو

بطور کلی در سفر به هرکجا داشتن اقامتگاه مناسب و راحت در بهبود سفر و آرامش بسیار کمک کننده می باشد. در شهر شانگهای چین هتل های بسیاری هست که همگی تلاش مینمایند تا با بهترین امکانات و خدمات لحظات خوب و خوشی را برای میهمانان خود بیافرینند.

از جمله این هتلهای لوکس و مناسب، هتل شانگهای ماریوت هنگ کیاو است که از هتل های 5 ستاره شانگهای چین است.

هتل شانگهای ماریوت هنگ کیاو

ادامه مطلب...

هتل پرزیدنتال پکن

هتل 5 ستاره پرزیدنتال یکی از شناخته شده ترین و مشهورترین هتل های شهر پکن در منطقه زیچنگ می باشد. این هتل مجلل موقعیتی مناسب جهت امور تجاری و خرید، استراحت و یا گردش مسافرانش دارد. فاصله هتل تا شهر ممنوعه، میدان تیان آن من و وانگ فوجینگ ، پیاده 20 دقیقه و تا نزدیک ترین ایستگاه قطار هم 15 دقیقه می باشد. با 40 دقیقه رانندگی نیز به فرودگاه بین المللی می رسید.

هتل پرزیدنتال پکن

ادامه مطلب...

صفحه1 از4