در سفر به چین و شهر هانگزو برای اقامت در منطقه هانگزو بهترین هتل ها والبته مقرون به صرفه ترین آن ها هتل نیو سنچری گراند این شهر است. یک هتل ۵ ستاره و مرغوب که در خیابان مشهور Xinshin  شهر هانگزو قرار دارد.

هتل نیو سنچری گراند

اینترنت پر سرعت یکی از مهمترین خدمات این هتل به مسافران عزیز است. استخر های سرپوشیده نیز برای کسانی که شنا در چنین محیطی دوست دارند فراهم می باشد و سالن بدنسازی نیز برای تقویت و قدرت جسمانی شما در طول سفر مهیاست!

همچنین در اتاق ها امکاناتی نظیر امکانات صوتی و تصویری و قهوه و چای ساز فراهم می باشد و حوله های حمام هم به طور اختصاصی از لطافت خاصی برخوردار است.

یکی از مراکز سلامتی  که در هتل برای شما دایر است مرکز آب گرم هتل میباشد. از طرفی برای صرف غذا می توانید از ده رستوران مجهز و متفاوتی که در هتل وجود دارد استفاده نمایید.

هتل نیو سنچری گراند

رستوران های هتل نیو سنچری گراند غذاهای مختلفی نظیر غذاهای دریایی و ژاپنی و محلی و بین المللی و … سرو می نمایند که از جهاتی برخی از این غذاها با سنت اسلامی ما مغایرت دارند و باید مراقب خوراک خود بوده و دقت کرد.

لازم به ذکر است که دستگاه های خود پرداز، امکاناتی نظیر سالن های جشن و مراسم و از طرفی اتاق های جلسه در این هتل با بهترین کیفیت و خدمات می توانند پشتیبان مراسم جشن و مهمانی های شما باشند. در صورتی که حساسیت های مختلف نظیر دود دارید می توانید از اتاق های پاک در این هتل استفاده کنید.

ادرس هتل: Shixin Road, Xiaoshan,311202 Hangzhou