هنل 5 ستاره  پنین سولا در شهر هنگ کنگ در سال 1928 افتتاح شده و پس بازسازیهای مکرر هم اکنون جزو معروف ترین هتل های 5 ستاره شهر محسوب می گردد . این هنل زیبا با سبک معماری ویژه و محل قرار گرفتن آن در حاشیه بندرگاه ویکتوریا بر جذابیت اش افزوده شده است .

هتل پنین سولا هنگ کنگ

هتل شامل 300 اتاق با برخورداری از نور و رنگ های گرم و طراحی ظریف شرقی و بهره مندی از وسایل و مبلمانی زیبا و راحت و پنجره هایی بزرگ که مشرف به محوطه هتل ، بندر ویکتوریا و کولون است  ، لحظات خوشی را برای شما فراهم آورده است.

خدمات خانه داری ، تهویه مطبوع ، روم سرویس 24 ساعته ، سیستم سرمایشی و گرمایشی ، حمامی مجهز به وان و دوش مجزا و وسایل مکمل استحمام ، سشوار ، صندوق امانات ، میز کار ، مینی بار، یخچال ، تلویزیون ال ای دی با کیفیت اچ دی ، ماهواره  و قابلیت اتصال به اینترنت پرسرعت رایگان از مزیت های این اتاق های مجلل این هنل به شمار می روند .

هتل پنین سولا هنگ کنگ


امکانات هتل :
شستشوی لباس ، صرافی ، سرویس ترانسفر فرودگاهی ، مرکز تجاری ، آسانسور ، صندوق امانات ، فروشگاه ، تهویه ، قابلیت اتصال به اینترنت پر سرعت رایگان ، آسانسور ، خدمات گردشگری ، بار ، بوفه صبحانه ، رستوران هایی مجلل انگلیسی ، فرانسوی ، چینی ، ژاپنی و بین المللی ، کافه ، صرافی ، انبار بار و چمدان ، سرویس نگه داری از کودک ، پارکینگ و . . . از بهترین خدمات این هتل مجلل است .

Peninsula Hotel
Address: Salisbury Road, Tsim Sha Tsui Hong Kong
Tell: 2926 2888