این هتل چهار ستاره یکی از مدرن ترین و زیباترین هتل های گوانجو است که در حاشیه رودخانه پرل واقع شده است. بهره مندی از محیط داخلی لوکس و با شکوه و به روز ترین امکانات از خصوصیات این هتل می باشد .

هتل ونیز گوانجو

 

هتل فاصله 30 کیلومتر ی تا فرودگاه بین المللی و فاصله زمانیه  25 دقیقه ای  تا ایستگاه راه آهن را دارد . این هتل رویایی با داشتن پرسنلی شایسته و ورزیده تمام سعی و توان خود را صرف ارائه بهترین خدمات به مهمانان خود را می کند.

این هتل دارای100 اتاق استاندارد ، پاک و بدون دخانیات می باشد، اتاق های ویژه معولان و سوئیت لوکس و رویایی تشکیل شده که دارای فضایی لوکس و دنج است .بهره گیری از رنگ های ملایم و طراحی زیبای شرقی اتاق ها و بهره مندی از وسایل مدرن و مبلمانی کلاسیک و راحت و پنجره هایی بلند با نور کافی که مشرف به زیبایی های رودخانه پرل و شگفتی های طبیعت و مناظر شهربوده ، جذابیت آن ها را دو برابر کرده است .

هتل ونیز گوانجو


امکانات هتل شامل :
 سونا ، ماساژ درمانی ، سالن بیلیارد ، خدمات خانه داری ، ، خدمات شستشوی لباس ،  صرافی ، پذیرش و تحویل سریع و 24 ساعته ، سرویس ترانسفر فرودگاهی ، مرکز تجاری ، آسانسور ، صندوق امانات ، فروشگاه ، تهویه ، قابلیت اتصال به اینترنت پر سرعت رایگان ، دستگاه خود پرداز ، آسانسور ، خدمات گردشگری ، کلوپ با دی جی ،  بار ، رستوران ، محل مخصوص کشیدن سیگار ، انبار بار و چمدان ، سرویس نگه داری از کودک ، پارکینگ ، در کنار نیروهای خدماتی ورزیده و . . . می باشد .

Address: 171-181 Changdi Road,Yuexiu,Guangzhou,Guangdong,China,510120
Telephon: +862081916888