هتل 3 ستاره دیوار سرخ پکن یکی از هتل های این شهر است که با بهره گیری از موقعیت جغرافیایی مطلوب و دسترسی نزدیک به بسیاری از نقاط معروف از جمله شهر ممنوعه، پارک Jingshan، پارک Beihai ، میدان تیان آن من، مرکز ملی هنرهای نمایشی، خیابان معروف Wangfujing، خیابان Qianmen، Huangchenggen  پارک و دانشگاه پکن یکی از هتل های مطلوب شهری است.

این هتل در سال 2004 در مساحت بالغ بر 14000 متر مربع ساخته شد و مورد توجه مسافرانش قرار گرفت.در ضمن این هتل 10 دقیقه فاصله تا مرکز خرید طلایی خیابان وانگ فو جینگ و مرکز شهر دارد.

هتل دیوار سرخ پکن

این هتل دارای 198 اتاق می باشد که انواع اتاق ها با دکوراسیون غربی و همچنین اتاق هایی با ویژگی های کلاسیک چینی، که مورد پسند مشتریان در سبک های مختلف هست ، دیده می شود. دسترسی آزاد به اینترنت پر سرعت در هر اتاق - کولر  - داخلی مستقیم شماره گیری - کتری برقی - سشوار - تلفن بین المللی مستقیم - مینی بار - بیست و چهار ساعت آب داغ از جمله امکانات این اتاق هاست.

هتل دیوار سرخ پکن

این هتل همچنین مجهز به رستوران چینی، رستوران غربی، کافه ها، سالن های زیبایی، فروشگاه ها ،و دیگر امکانات و خدمات برای تسهیل میهمان می باشد. در این هتل می توانید با لذت بردن از خدمات سریع و توام با احترام، حس آرامش و راحتی را تجربه نمایید.

امکانات دیگر این هتل شامل سالن غذاخوری، باشگاه ورزشی، سالن زیبایی، مرکز تجاری، کرایه ماشین، امکانات کنفرانس، انبارداری، صرافی، پارکینگ، خدمات حمل و نقل و صندوق امانات در پذیرش می باشد.

هتل دیوار سرخ پکن

آدرس:No. 31, Sha Tan North Street, Dongcheng District.,Beijing, China,100009