ازجمله هتل های 4 ستاره شانگهای هتل ژانگ زیانگ است که به صورت شبانه روزی و با خدمات ویژه و امکانات استاندارد پذیرای مهمانان عزیز می باشد.

هتل شانگهای ژانگ زیانگ، در خیابان Zhongxing و به فاصله ۲ کیلومتری از ایستگاه راه آهن Xinke واقع شده.

هتل شانگهای ژانگ زیانگ

این هتل دارای 193 اتاق می باشد که اتاقهای این هتل به سیستم تهویه مطبوع، گاوصندوق اختصاصی، مینی بار، چای و قهوه ساز مجهزند و اتاقها به صورت شبانه روزی نظافت می گردند.همچنین هتل از اتاق وامکانات ویژه برای معلولین نیز برخوردار می باشد.

هتل شانگهای ژانگ زیانگ

یک سالن اداری، یک اتاق mah-jong و یک ورزشگاه نیز برای علاقه مندان در هتل وجود دارد. در این هتل میهمانان میتوانند در سالن تفریح به بازی بیلیارد و تنیس روی میز مشغول گردند و هتل به میهمانان خود امکاناتی را از قبیل اینترنت رایگان، تلویزیون LCD با گیرنده ماهواره و پارکینگ رایگان عرضه می نماید.

هتل شانگهای ژانگ زیانگ

خدمات هتل عبارتند از: خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – آرایشگاه – صرافی – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – خدمات تهیه بلیط و...

برای رفاه واسایش حال شما مهمانان عزیز آسانسور-گاوصندوق-محل مخصوص سیگارکشیدن-انبار بار وچمدان –  فروشگاه در هتل – تهویه – بار و... نیز در هتل وجود دارد. رستوران هتل نیز با سرو انواع خوراکهای کانتونیایی و غربی از میهمانان پذیرایی مینمایند.

هتل حدود ۱۳ کیلومتر تا فرودگاه بین المللی Pudong شهر شانگهای نیز فاصله اش است.

آدرس هتل: ۱۵۵۸ Zhongxing Road, Zhabei, 200070 Shanghai, China